Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Rogoźno - Oferty sprzedaży nieruchomości

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

84 900 zł1 290 m² 65,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rogóżno gmina Łańcut województwo podkarpackie z widokiem na okoliczną panoramę. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł2 700 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - Rogoźno, gm. Rogoźno, pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 434/32 Obręb: rogoźno Powierzchnia: 2700 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,65 m² 7 757,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 58 m | Nowe osiedle przy ul. Seminarialnej | 2 piętro | Balkon Mam przyjemność zaprezentować przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,65 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Domek letniskowy nad jeziorem Łukcze na działce o pow 800m2. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

70 000 zł500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni około 500m2 - wieś Rogóźno nad Jeziorem Łukcze Bardzo dobra lokalizacja - w odległości około 500m od jeziora (plaża ośrodek Raczek). Oznaczenie użytku R,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł303,60 m² 59,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Nieruchomość, która zarabia od pierwszego dnia. Bez remontów. Bez pustostanów. W Rogóźnie przy Tomaszowie Lubelskim, na ul. Księdza Ignacego Skorupki, znajduje się gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

204 900 zł2 049 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W rogoźnie Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Rogoźnie, na obrzeżach miasta. Działka o powierzchni 2049 m 2 z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 251 m² 179,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę położoną w spokojnej wsi pod Rogoźnem. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł68 m² 4 338,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Spotkanie umawiaj telefonicznie pod numerem 6o8 53o 766 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Rogoźno Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł2 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 2600 m2. Rogoźno. Polecamy na sprzedaż działkę położoną w Rogoźnie, o łącznej powierzchni 2600 m2, w skład której wchodzą działki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51,50 m² 3 864,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Rogoźna, przy ulicy Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni 51,5 m2 usadowiony jest na parterze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł62,50 m² 4 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Kaczmarek Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania, położonego na czwartym piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł141,79 m² 2 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w Rogoźnie przy Placu Powstańców Wielkopolskich. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł412 m² 776,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Nieruchomość biurowa na dużej działce przy drodze krajowej nr 11. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 1512/6 z obrębu Miasto Rogoźno,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, rogóźno, 9 ar, media, jezioro Rogóźno Działka: - 2 linia zabudowy - 900 m2 (w tym 100 metrów własnej drogi dojazdowej) - wymiary 34m szerokości x 23m głębokości - wiele drzew.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł78 428 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

142 920 zł1 191 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę położoną w kompleksie nowych zabudowań, na obrzeżach Rogoźna, przy ulicy Boguniewskiej, obręb ewidencyjny Studzieniec, miejscowość Międzylesie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z wielką radością zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania wraz z działką, piwnicą i budynkiem gospodarczym ulokowanych na pograniczu jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 054 m² 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę położoną przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 30 w Rogoźnie. Działka położona przy ulicy wśród zwartej zabudowy historycznej. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł41,27 m² 5 210 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,27m2 w Kamienicy nad Jeziorem. Rogoźno. Centrum Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na poddaszu, z ogródkiem na działce, z wyjściem nad jezioro, z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł394 m² 812,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość na dużej działce: - najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa, usługowa oraz obiekty użyteczności publicznej, - dobrze skomunikowana, -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł78 m² 398,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 700 m , zabudowana domkiem rekreacyjnym z 2009 roku, położona w sąsiedztwie jeziora Rogóźno (gmina Ludwin, powiat łęczyński) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

140 000 zł3 003 m² 46,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna, zalesiona działka w miejscowości Rogóźno (gm. Ludwin) o powierzchni ok. 30 ar, położona bezpośrednio przy jeziorze Łukcze. Działka jest idealnym miejscem do wypocznku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

790 000 zł146 m² 5 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis nieruchomości: na przestronnej, 2000-metrowej działce znajduje się pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami, drzewami i krzewami, tworzącymi atmosferę prywatnego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 położona w miejscowości Rogóźno, na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Położona przy lesie, w sąsiedztwie kilku działek z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

270 000 zł65 m² 4 154 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie 66 m2. Blok. Parter. Centrum. Rogoźno. Polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania: w dobrej cenie przy głównej ulicy na parterze przestronne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

104 000 zł967 m² 107,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - działka budowlana w malowniczej miejscowości Międzylesie, usytuowana na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych. Kupując tę ofertę, nie ponosisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

279 000 zł700 m² 398,57 zł/m²

 

 

 

Rogóżno,podkarpackie

179 000 zł2 163 m² 82,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości prezentuje Państwu piękną działkę o powierzchni 21,63 ar w Rogóżnie, miejscowość położona zaledwie 28 km od Rzeszowa. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie 50 m2. Działka. Garaże. Pom. Gospodarcze. Kamienica. I piętro. Rogoźno. Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w jednej z kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rogóżno

Rogóżno,podkarpackie

749 000 zł1 200 m² 624,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:41 000 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu powierzchnie produkcyjno magazynowe na ogrodzonej 41 arowej działce w Rogóżnie pod Łańcutem. Inwestycja stanowi 3 budynki o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Rogóźno,lubelskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

130 000 zł2 001 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2001 m2 położona w miejscowości Rogóźno, na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Położona przy lesie, w sąsiedztwie kilku działek z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rogoźno,wielkopolskie

1 800 000 zł538 m² 3 345,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:30 438 m²

Zespół dworsko pałacowy W rogoźnie koło poznania, działka 3 ha - ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

350 000 zł800 m² 437,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka o powierzchni 800 m2, w samym środku lasu zabudowana drewnianym domkiem letniskowym. Położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim w miejscowości Rogóźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:787 m²

Nieruchomość położona jest w okolicy miejscowości Rogóźno (gm. Ludwin), zaledwie kilka minut spacerem od jeziora Łukcze, w pobliżu plaża, kawałek dalej ośrodek Raczek. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogóźno

Rogóźno,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 502 m² 59,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - Rogoźno, gmina Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1502 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wielka Poznańska

Rogoźno,wielkopolskie

189 000 zł1 241 m² 152,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Przemysława II

Rogoźno,wielkopolskie

320 000 zł56 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 56,2 m2, w bloku położonym na osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka położona w miejscowości Rogóźno, gmina Ludwin, powiat łęczyński, woj. lubelskie. Działka o obszarze 1000 m2, wymiary ok. 19 m szer. 53 m dł., położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Urokliwa działka o powierzchni 1300 m2, w samym środku lasu zabudowana drewnianym domem z garażem. Położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim w miejscowości Rogóźno,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij