Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rogoźno

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

159 000 zł825 m² 192,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 825 m Rogoźno Sprzedam prywatnie działkę budowlaną nr 2398/27 o powierzchni 825 m , położoną w spokojnej części Rogoźna. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

305 000 zł68 m² 4 485,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:932 m²

Na sprzedaż stylowy domek letniskowy blisko jezior Łukcze i Rogóźno Oferujemy wyjątkowy, drewniany domek letniskowy z poddaszem użytkowym, położony na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie na oś. Przemysława II, parking dla mieszkańców bloku. W pobliżu biedronka, sklepy, bank, szkoła. Nieruchomość idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł672 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 6,72 ar położoną w miejscowości Rogóźno gm. Tomaszów Lubelski. Media: prąd na działce Woda, gaz: na sąsiedniej posesji Kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rekreacyjna Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

72 433 zł584 m² 124,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości sprzeda w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt lu1s/gup-s/500/2025 w trybie z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty: 1) udział.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 58 m 4 piętro, balkon, blok z windą. Cieśle ulica Krańcowa Układ pomieszczeń: - jasna kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

2 500 zł300 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Magazyn. 300m2. Rogoźno. Przedmiotem Wynajmu jest Hala Magazynowa o powierzchni 300m2. Nieruchomość znajduje się na terenie usługowym w centrum miasta Rogoźno. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

499 000 zł83 m² 6 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja - domy dwulokalowe w Jaraczu (gmina Rogoźno) Biuro Kaczmarek Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie dwulokalowej, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

790 000 zł146,30 m² 5 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis nieruchomości: na przestronnej, 2000-metrowej działce znajduje się pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami, drzewami i krzewami, tworzącymi atmosferę prywatnego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

100 zł12 000 m² 0,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Do wynajęcia / Na sprzedaż Zakład produkcyjny - przetwórstwo owoców i warzyw, hale magazynowe (mroźnia), magazyn opakowań, budynek produkcyjno - biurowy, budynek kotłowni, stacja trafo,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 położona w miejscowości Rogóźno, na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Położona przy lesie, w sąsiedztwie kilku działek z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł967 m² 107,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - działka budowlana w malowniczej miejscowości Międzylesie, usytuowana na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych. Kupując tę ofertę, nie ponosisz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

465 000 zł120 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż całoroczny, klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji rekreacyjnych na Lubelszczyźnie - w miejscowości Rogóźno, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

1 550 000 zł675 m² 2 296,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 984 m²

Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca Zajazd ,pod Fartuszkiem" w miejscowości Rogoźno (ruda) przy trasie krajowej nr 11 na odcinku Poznań - Piła. Obiekt z częścią gastronomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

1 500 zł55 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem. Mieszkanie 2 pokoje. 55 m2. Rogoźno. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w miejscowości Rogoźno Wlkp. gm. Oborniki. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51,97 m² 8 081,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie Z garażem na sprzedaż W rogoźnie mieszkanie W bloku na sprzedaż W rogoźnie nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,11 m² 7 652,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie, że odbierasz klucze i jedyne, co musisz zrobić, to wnieść swoje walizki. Żadnego kurzu po remoncie, żadnego czekania na stolarza, żadnych kompromisów. Przedstawiamy mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51,50 m² 3 864,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Rogoźna, przy ulicy Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni 51,5 m2 usadowiony jest na parterze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Domek letniskowy nad jeziorem Łukcze na działce o pow 800m2. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

122 400 zł1 020 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 1020 m2 rogoźno Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 1020 m2, położona na obrzeżu miasta Rogoźna gm. Oborniki. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 48 m2. Blok. III piętro. Centrum. Rogoźno. Polecam na sprzedaż mieszkanie na jednym z głównych osiedli w centrum Rogoźna. Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana Rogóżno

Rogóżno,podkarpackie

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m (1378, obręb Rogóżno - wymiary ok. 24 52 m), położona w Rogóżnie koło Łańcuta, w otoczeniu nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł808 m² 159,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Leśnej w Rogoźnie. Oferowana nieruchomość stanowi grunt o powierzchni 808m2, pod zabudowę jednorodzinną. Media: gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł65 m² 4 154 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie 66 m2. Blok. Parter. Centrum. Rogoźno. Polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania: w dobrej cenie przy głównej ulicy na parterze przestronne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł40 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37 m2. Blok. Parter. Centrum. Rogoźno. Polecam na sprzedaż mieszkanie na jednym z głównych osiedli w centrum Rogoźna. Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

9 000 000 zł78 428 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rogóżno

Rogóżno,podkarpackie

170 000 zł2 575 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2575 m (nr 1266, obręb Rogóżno, gmina Łańcut - wymiary ok. 21 123 m), położona w spokojnym, rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 723 m²

Sprzedaż. Atrakcyjna Nieruchomość dom 63m2. Bud. Gosp. 65m2. Działka 2723m2. Rogoźno. Polecam na sprzedaż ciekawą Nieruchomość składającą się z okazałej działki przemysłowo - budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł902 m² 137,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno. Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł1 290 m² 65,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rogóżno gmina Łańcut województwo podkarpackie z widokiem na okoliczną panoramę. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł876 m² 127,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 876 m w miejscowości Rogoźno. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

389 000 zł79 m² 4 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Jeśli szukasz gotowego miejsca na wypady poza miasto, ten murowany domek letniskowy w Rogoźnie (gmina Ludwin) pozwala przyjechać i od razu korzystać z działki, tarasu oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

182 000 zł2 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 2600 m2. Rogoźno. Polecamy na sprzedaż działkę położoną w Rogoźnie, o łącznej powierzchni 2600 m2, w skład której wchodzą działki.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł41,27 m² 5 210 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,27m2 w Kamienicy nad Jeziorem. Rogoźno. Centrum Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na poddaszu, z ogródkiem na działce, z wyjściem nad jezioro, z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

279 000 zł78 m² 398,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 700 m , zabudowana domkiem rekreacyjnym z 2009 roku, położona w sąsiedztwie jeziora Rogóźno (gmina Ludwin, powiat łęczyński) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rogóźno

Rogóźno,kujawsko-pomorskie

59 000 zł1 293 m² 45,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.293 m2 , położoną w miejscowości Rogóźno , gmina Grudziądz. Działka ta mieści.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł35,30 m² 5 354,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe położone w Rogoźnie, przy ulicy Wielkiej Poznańskiej. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 600 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro W-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Rogóżnie, gm. Łańcut. Działka rolna o pow. 26 ar, obecnie klasyfikowana jako użytek rolny. Media w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

275 000 zł93,80 m² 2 931,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

! nowa, obniżona cena! Posiadamy w ofercie sprzedaży urokliwą nieruchomość składającą się z kształtnej działki o powierzchni 684m2 zabudowanej domkiem letniskowym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Fabryczna

Rogoźno,wielkopolskie

26,60 zł/m²2 030 m² 54 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali wysokiego składowania, dostosowanej do wymogów magazynowo-produkcyjnych dla klientów z różnych branż. L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach