Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Rogoźno - Oferty sprzedaży nieruchomości

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Urokliwa działka o powierzchni 1300 m2, w samym środku lasu zabudowana drewnianym domem z garażem. Położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim w miejscowości Rogóźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Rogóźno,lubelskie

270 000 zł855 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 8,55ar z drewnianym domkiem pomiędzy jeziorami w lesie - cisza, natura, komfort! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 8,55 ar, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rogoźno,wielkopolskie

320 000 zł42 m² 7 664,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 41,75 m komfortowej przestrzeni w bloku z 2018 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma pełną własność. Wnętrza są wykończone wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Park Niepodległości

Rogoźno,wielkopolskie

2 380 000 zł6 500 m² 366,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy działkę pod zabudowę wielorodzinną w centrum Rogoźna w pobliżu Parku Niepodległości i ulicy Fabrycznej z koncepcją architektoniczną i warunkami zabudowy pod 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Park Niepodległości

Rogoźno,wielkopolskie

2 380 000 zł6 500 m² 366,15 zł/m²

 

 

 

Rogoźno,wielkopolskie

350 000 zł150 m² 2 333 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż / wynajem. Budynek użytkowy 150 m2. Plac utwardzony. Działka 730 m2. Rogoźno gm. Oborniki Przedmiotem Sprzedaży / Wynajmu jest budynek użytkowy ok. 150 m2 , znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogóźno

Rogóźno,kujawsko-pomorskie

69 999 zł1 004 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych - Rogóźno, gmina Rogóźno, powiat grudziądzki ,woj. kujawsko-pomorskie wydane warunki zabudowy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Józefowska

Rogóźno,lubelskie

1 320 347 zł540 m² 2 445,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 609 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem Józefowska 78,Rogóźno, 22-600 Tomaszów Lubelski , Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Sprzedaż. Domy dwulokalowe. Mieszkania dwupoziomowe 100 m z działką ok.320 m Rogoźno Wlkp. Pow. Oborniki mieszkania pod klucz oraz W standardzie deweloperskim Polecamy do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielka Poznańska

Rogoźno,wielkopolskie

305 000 zł48 m² 6 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Rogoźna przy ul. Wielka Poznańska Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w samym centrum Rogoźna, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rogoźno,wielkopolskie

749 000 zł89 m² 8 411,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna tylko u mnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka wybudowanego w 2023 roku. Lokal mieszkalny o powierzchni 89.05 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rogóźno,lubelskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom letniskowy na Pojezierzu łęczyńsko- włodawskim. Dom wolnostojący posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 700m2 nad jeziorem Łukcze w miejscowości Rogóźno. Dom postawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

93 500 zł3 018 m² 30,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki nad jeziorem Łukcze o powierzchniach około 30 i 40 arów. Działki położone blisko jeziora - w pasie od 60 do 350 metrów od brzegu jeziora. Działki 649/105, 649/108.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

288 000 zł55 m² 5 236 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie 55 m2. 2 pokoje. Blok. Rogoźno. Centrum Polecam na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Rogóżno,podkarpackie

72 000 zł800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Park Nieruchomości przedstawia Państwu działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy wolnostojącej jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni: - 8 ar [19x48] - 72 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

308 000 zł48 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie inwestycyjne z dużym narożnikowym balkonem - ul. Kościuszki 63, rogoźno Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w doskonałej lokalizacji - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rogoźno,wielkopolskie

305 000 zł49 m² 6 276 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż. 2 pokojowe mieszkanie 48,60 m2. Blok. III piętro. Centrum. Rogoźno. Polecam na sprzedaż mieszkanie na jednym z głównych osiedli w centrum Rogoźna. Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rogoźno,wielkopolskie

430 000 zł52 m² 8 274 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z możliwością kupna garażu w budynku bloku. Powierzchnia 51.97m znajdujące się na 3 piętrze. Mieszkanie o podwyższonym standardzie (duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

165 000 zł34 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Letniskowy w Rogóźnie - Twoje Miejsce na Wypoczynek! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego domu letniskowego w miejscowości Rogóźno (gmina Ludwin), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Rogoźno,wielkopolskie

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 57,77 m2, położony w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Przemysława II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sosnowa

Rogóźno,mazowieckie

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia spotkania, które pozwoli na pełne docenienie wyjątkowości tej oferty. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

740 000 zł190 m² 3 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Sprzedaż. Atrakcyjny dom 190 m2. Działka 660m2. Rogoźno Gm. Oborniki. Przedmiotem sprzedaży jest okazała Nieruchomość, usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji miasta na zacisznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

10 000 zł370 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż. Działka rod 370m2. Rogoźno Wlkp. W ofercie sprzedaży działka rod o powierzchni 370 m2 w kształcie kwadratu. Ustawna, teren płaski bez żadnych nachyleń, ogrodzona. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wielka Poznańska

Rogoźno,wielkopolskie

525 000 zł108 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Rogoźnie przy ulicy Wielkiej Poznańskiej za cenę 525.000zł. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 462 m2 (nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

155 000 zł3 000 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna, płaska działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Rogóźno, gm. Ludwin na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Nieruchomość ta doskonale sprawdzi się dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Rogóźno,mazowieckie

85 000 zł563 m² 150,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 563 m , położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Rogóźno, powiat wyszkowski, w odległości około 5 minut spacerem od rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

140 000 zł300 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu na letni wypoczynek, w otoczeniu natury, blisko jeziora i lasów? Ta działka letniskowa o powierzchni 300 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

250 000 zł371 m² 673,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 371 m położona w miejscowości Rogóźno , w gminie Ludwin (woj. lubelskie). Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogóżno

Rogóżno,podkarpackie

490 000 zł130 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

NA sprzedaż dom 130m2 na działce 44 arowej Rogóżno k. Łańcuta Dom usytuowany w cichej i spokojnej okolicy w niedalekim sąsiedztwie nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

1 500 000 zł1 000 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka o powierzchni 1300 m2, w samym środku lasu zabudowana drewnianym domem z garażem. położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim w miejscowości Rogóźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na Pojezierzu łęczyńsko- włodawskim. Dom wolnostojący posadowiony na ogrodzonej działce o pow.700m2 nad jeziorem Łukcze w miejscowości Rogóźno. Dom postawiony w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

72 450 zł805 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Pruśce (ok 3 km od Rogoźna) nieopodal jeziora. Powierzchnia i nr geodezyjne działek : nr 106/5 - 1000 m2 i nr 106/8 - 805.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konieczyńskich

Rogoźno,wielkopolskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

DO sprzedaży atrakcyjna nieruchomosć W doskonałej lokalizacji W rogoźnie przy ulicy konieczyńskich 22. Dom o powierzchni około 70 metrów kwadratowych wraz z zabudowanaimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rogóżno,podkarpackie

225 000 zł90 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronny dom na sprzedaż do generalnego remontu. Dom 95 m na działce 17 arów w Rogóżnie. Dom jest do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rogóźno,lubelskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący posadowiony na ogrodzonej działce o pow.700m2 nad jeziorem Łukcze w miejscowości Rogóźno. Dom postawiony w 2000 roku, drewniany z murowanym podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Za Jeziorem

Rogoźno,wielkopolskie

690 000 zł4 764 m² 144,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działka budowlana W rogoźnie: sprzedam dużą działkę budowlaną z z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod teren zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Strzelecka

Rogoźno,wielkopolskie

189 000 zł1 241 m² 152,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Rogoźno,wielkopolskie

299 000 zł79 m² 3 804 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 78,60 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze w centrum Rogoźna, przy ulicy Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Rogoźno,wielkopolskie

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio: przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Rogoźnie! Idealne dla rodziny! Lokalizacja: rogoźno, ul. Kościuszki 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przemysława II

Rogoźno,wielkopolskie

249 000 zł61 m² 4 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Rogoźno, gmina Oborniki. Dane techniczne: - powierzchnia mieszkania - 60,60 m2, - dodatkowo piwnica nr 16p-1 o powierzchni - 4,10 m2, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Fabryczna

Rogoźno,wielkopolskie

3 750 000 zł815 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 141 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjno usługowy położony w Rogoźnie wśród zabudowy przemysłowej. Działka o powierzchni 6.141 m2 zagospodarowana i ogrodzona. Teren zabudowany budynkiem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij