Biurowiec Rogoźno

Rogoźno, wielkopolskie

  • 320 000 zł
  • 412 m²
  • 776,70 zł/m²

Zdjęcie

Michał Dziarmaga

Skontaktuj się

Biurowiec Rogoźno

Rogoźno, wielkopolskie

zaktualizowane:
19 kwietnia 2026

320 000 zł

412 m²

776,70 zł/m²

Biurowiec Rogoźno

Zaktualizowane: 19 kwietnia 2026

320 000 zł 412 m² 776,70 zł/m²

Rodzaj budynku:
biurowiec
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
1 340 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

biurowiec

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

1 340 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 320 000 zł (776,70 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Budynek: 412 m²
  •   biurowiec; rok budowy: 1980
  • Działka: 1 340 m²
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Perfect House, zaktualizowane: 19.04.2026
  •   numer ogłoszenia: PRF-BS-2735

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość biurowa na dużej działce przy drodze krajowej nr 11. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 1512/6 z obrębu Miasto Rogoźno, o powierzchni 1340 m² oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 412,80 m².
Budynek biurowo-techniczny - jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Wybudowany w latach 80-tych XX wieku.
Teren działki jest nieogrodzony. (...)

Agent

Michał Dziarmaga

514 753...

514 753 606

61 296 03 95

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dziarmaga

514 753...

514 753 606

61 296 03 95

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dziarmaga

Zostaw telefon, oddzwonimy